Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 3 napja roszul vagyok, borzasz...

3 napja roszul vagyok, borzasztóan fáj a hasam. Stb. Mensi miatt lehet?

Figyelt kérdés

3 napja reggel begörcsölt a hasam -köldök alatt,kisugárzik a nemiszervemre- de olyan szinten, hogy megmozdulni sem tudtam az ágyamban. Nospa segített annyit, hogy feltudtam állni, elvégezni a napi teendőimet. Aztán a nap folyamán nem fájt. Párommal szeretkeztünk, de abba kellett hagyni, mivel borzasztóan beszúrt ismét a hasam. 2 nospa, 3 órát szenvedtem sírva. Majd elmúlt. Másnap dolgoztam, már ott sem voltam jól.( fejfájás, émelygés, hàtam, lábam, karok, nyakam , derekam, hasam fájt..)Tegnap este ismét fájt de nem sírósan, hanem émelygősen, "lázas vagyok" érzéssel, pedig 36,4 fokos volt a testhőmérsékletem. Ma pedig már az is fáj ha a párom megsimít, a derekam szétrobban , akár csak mensi előtt, csak fokozottabban.

A héten voltam nődokinál, ultrahanggal is megvizsgált, minden rendben volt, kiderült volna ha terhes vagyok.. Ügyelet lett majdnem este a vége, de elaludtam 2 nospától. Ha ma is fáj tuti bemegyek. Mostanában kéne megjönnie.

Annyi itt a probléma, hogy jövőhéten mandula műtétem lesz, amit már 3x eltoltunk, egyszer egy másik klinikai bentfekvés miatt 38 napot kellett várni 2 osztályos felvétel között..


Ezzel annyit szeretnék, hogy ha valakinek volt hasonló írjon, mondja el mi volt a baj, és mit tett.


20/L



2015. nov. 1. 16:07
 1/1 anonim ***** válasza:

Én a helyedben elmennék orvoshoz.

Én nem zárnék ki egy gyulladást, akár húgyúti, akár petefészek. Azt írod, hogy a probléma 3 napja van, viszont orvosnál ez előtt voltál? Mert ha igen, akkor simán lehet petefészek gyulladásod, vagy húgyúti gyulladásod is, kéne egy újabb ultrahang és vizeletvizsgálat.

2015. nov. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!