Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Tudnatok-e valamilyen hazi...

Tudnatok-e valamilyen hazi praktikat ajanlani migrenes fejfajasra?

Figyelt kérdés
Sokat ulok szamitogep elott, a munkam miatt es ebbol kifolyolag sokat faj a fejem, foleg idovaltozaskor.Tudnatok-e valamilyen hazi modszert ajanlani, amivel el lehet allitani, mert nem szeretnek gyogyszert szedni.
2010. márc. 19. 07:37
 1/4 anonim ***** válasza:
A kamilla tea nagyon jó erre. Csak vigyázz , mert ha sokat iszol belőle, akkor egy kicsit meghajt.:)
2010. márc. 19. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A cickafark tea,egy idő után még a migrénes fejfájást is képes meggyógyítani,frontérzékenyeknek is jót tesz és külsőleg jó megerőltetett szemre is.

Segíthet még a homlokra tett hidegvizes borogatás,csend,sötétség,pihenés.

2010. márc. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
De mi köze van ennek a számítógéphez?
2010. márc. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én örülnék,ha megírnád,jobban vagy-e?

Ha "csak"migrén okozza a fájdalmat,arra is jó ha orvos ír fel gyógyszert,mert én úgy tudom,a migrénnek is lehet "szövődménye"ha nem kezelik rendesen és sokszor ismétlődik.Gyakran nem elég hatásosak rá a házi praktikák,sajnos.

2010. márc. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!