Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Reggel úgy ébredtem, h....

Reggel úgy ébredtem, h. iszonyatosan fájt a nyakam. Meghúzodott, vagy megrándult nem tudom, de valamilyen házi gyógymódot ajánlana valaki?

Figyelt kérdés
Iszonyatosan fáj :( nem is tudom jobb oldalra fordítani a fejem :(
2010. máj. 20. 13:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Vasalj egy törölközőt jó melegre és azt tekerd köré.Ezt jó sokáig ismételed és elmúlik.

Szép napot!

2010. máj. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát, előfordul... Időnként én is elfekszem a nyakamat, hátamat. Volt, hogy elég sokáig fájt is. Meleget semmi esetre ne tegyél rá, attól sokkal rosszabb lesz! (Próbáltam....:)) Nekem bevált erre a Krotalgin Forte és a Flector gél. A Fastum nekem még sosem segített, pedig az a legdrágább.

Házi gyógymód a masszírozáson kívül nemigen van. Szóval vegyél rá valami kencét. A nyak elfekvése gyakorlatilag nem más, mint húzódásos izomsérülés.


Kitartás, pár nap és jobb lesz!

2010. máj. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha átjössz, megjavítom. Küldjél privit.


Gyógymasszőr

2010. máj. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
VOLTAREN KRÉM! kend be vele nekem használt xD
2010. máj. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Kedves Gyógymasszőr! Az én környezetemben sajnos egyetlen egy masszőr sincs, km-eket nem fogok/tudok utazni, de köszönöm :)!

Ma is fáj még mindig, remélem már nem fog sokáig tartani :S.

2010. máj. 21. 08:11
 6/6 A kérdező kommentje:

Aki hasonlóan járt, mint én, csak ajánlani tudom:


[link]

2010. máj. 22. 07:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!