Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Kiskoromban mit tapasztalhattam?

Motorsport kérdése:

Kiskoromban mit tapasztalhattam?

Figyelt kérdés
Mikor 3-4-5 éves lehettem többször tapasztaltam egy olyan fura jelenséget, amire azóta sem tudom a választ, mi lehetett. Általában ébredés után tapasztaltam, hogy minden óriásinak tűnt, mint ha minden megnagyobbodott volna, főleg ha messzebbi tárgyra néztem, olyan érzés volt, mint ha én mentem volna össze egészen apróra, illetve a leghalkabb zaj is hangosnak hallatszott. A kettő között van némi összefüggés, ugyanis minél messzebbre néztem, annál hangosabb volt egy fajta ilyen alapzaj, gondolom a saját vérnyomásom hallottam. Marha félelmetes érzés volt, ilyenkor általában ziháltam, majd néhány perc után rejtélyes módon megszűnt minden ilyen jellegű gondom. Szerencsére azóta sem volt ilyen hallucinogén érzésem, de kíváncsi vagyok mi lehetett ez mert azóta se hallottam hasonlóról. Nekem néhányszor fordult elő, max 5-10x. Emlékszem kiskoromban megkérdeztem anyámtól, hogy mi lehetett ez, és azt mondta neki állítólag a házi orvos, hogy a magas vérnyomás mellékhatása. Azóta sem magas a vérnyomásom.

2015. nov. 11. 15:08
 1/3 anonim ***** válasza:
2015. nov. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
úúú, király, valószínűleg ez volt! köszönöm!!
2015. nov. 11. 22:53
 3/3 anonim válasza:

Különleges vagy.

X-man.

2016. jan. 1. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!