Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől vagyok ilyen?

Mitől vagyok ilyen?

Figyelt kérdés

Van amikor mindig szivesen elkerülöm a barátaimat, minden nap fáj a fejem.. Post például nincs kedvem enni, de éhes vagyok. Meg egy csomószor ideges vagyok a semmiért.

Ez az első, de semmi nem történt és nincs kedvem semmihez, de annyira ideges vagyok, hogy elkezdtem sirni, és már vagy öt perce sírok a semmin. (Nem úgy vagyok ideges, hogy mindenkit és mindent szét akarok verni, de amikor a telefonom lefagy vagy kilép akkor szivesen hozzávágnám valamihez..) Olyan már volt, hogy órákig szenvedtem a hajammal elrontottam és elkezdtem bőgni.. Voltak már hasonlók.

Olyan vagyok mint valami kis idegbeteg. (Nem vagyok Depressziós, se idegbeteg.)



2015. nov. 14. 16:32
 1/7 anonim válasza:
Életkorod nem írtad, de valószínűleg a tinédzser kori hormonális változásoknak tudható be vagy akár a menstruáció előttti héten/napokban beálló hormon túltengés miatt vagy ilyen.
2015. nov. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy sokszor el vagyok fáradva, ki vagyok merülve, de semmit sem csináltam. Nem csak úgy, hogy álmos vagyok, hanem testileg is. Ezen kívül sokszor nincs kedvem semmihez.
2015. nov. 14. 16:45
 3/7 A kérdező kommentje:
De minden nap..
2015. nov. 14. 16:46
 4/7 anonim ***** válasza:

Sajnos segíteni nem tudok,de mostanában én is ilyen vagyok :/ pl már este kilenckor olyan fáradt vagyok hogy állva elaludnák(egész nap én is hulla vagyok) ezért le fekszem aludni,tök nehezen alszom el de másnap ugyan olyan fáradt vagyok egész nap :/


Bocsi ha értelmetlen de most is kész vagyok,pedig egésznap pihentem :/

2015. nov. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ugyan ez van velem is.

Minden egyes nap simán elaludnék suliban, csak az osztálytársaim meg a tanár nagyon hangosak. :D

Sokszor kb fáj a fülem a tanároktól.

2015. nov. 14. 17:59
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is a hormonális változásokra gondolok, de a fáradtságot, levertséget okozhatja vashiányos állapot is. Lehet érdemes lenne felkeresni a háziorvosod, és kérni laborvizsgálatra beutalót, valamint megpróbálni vitaminokat szedni.
2015. nov. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2015. nov. 16. 09:12

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!