Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Jobboldali homálylátás. Mitől...

Jobboldali homálylátás. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
27éves vagyok, pár napja a jobb szememre homályosan/fényesen látok, mintha belenéznék egy erős fénybe, majd leveszem a szemem róla, csak én folyamatosan látok így a jobb szememre. Voltam szemésznél, minden eredményem jó, szemfenék hibátlan, vérkép ok, vérnyomás ok! Néha tapasztalok szédülést/egyensúly vesztést, de csak minimálisat és ritkán, álltalában felállás vagy hirtelen fordulás környékén. 117kg vagyok, 189 magas. Sokat ülök számítógép előtt! Előre is köszönöm a válaszokat!
2010. márc. 20. 22:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ajj.. Ez mennyiszer volt velem. Aztán szépen elkezdtem fogyózni, és 8 kiló mínusz után már semmi bajom, ja és naponta futok, edzek. "Előző életemben" napi 4-5 órát is gépeztem, ha sportról volt szó akkor rögtön nemet mondtam, és nem is bírtam annyira. Elkezdtem először csak bent edzeni, kevesebbet kajálni, és már minden oké. (Magas vérnyomásom is volt, megoldódott)
2010. márc. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt hittem,hogy ez egy politikai kérdés.:D
2010. márc. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
menj orvoshoz. lehet keringési zavar, vagy vérnyomás probléma is. esetleg sokat stresszeled magad.
2010. márc. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
keringési zavar, túlsuly biztos, és nem sportolsz, vagy mozogsz. sürgősen fogyi, és mozgás!!!!!!!!!!!!!!!!
2010. márc. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem akarlak ijesztgetni, de idegrendszeri probléma is állhat mögötte! Szerintem neurológushoz is látogass el a biztonság kedvéért.
2010. márc. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok, először is köszi a sok és gyors választ!

Voltam Neurológusnál minden OK!, vérvétel minden OK, reumatológia OK! Minden eredmény jó, ahova elküldött a doki góckutatásra! Majd holnap megmondják, mi miatt lehet! De nekem is az a gyanúm, hogy a sok ülés, helytelen táplálkozás, kevés mozgás, túlsúly és a stressz az oka ennek az egésznek!

2010. márc. 23. 14:17
 7/7 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Ha a dokid így a szemedbe mondta volna, hogy az a bajod, amit magad is feltételezel, akkor jól lesugároztattad volna, hogy még azt a kis kivizsgálás torturát se hajlandó felírni neked. Közben megint híztál 10 kilót. Aztán átmész a "Hogyan fogyjak le egy hét alatt 50 kilogrammot? "című topicba

2010. márc. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!