Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ugye nem kaptam idegkimerültsé...

Ugye nem kaptam idegkimerültséget/idegösszeroppanást? Nyugtassatok meg kérlek

Figyelt kérdés

Szorongó alkat vagyok és az elmúlt hetekben rengeteget idegesítettem magam. Szerdán egy ismerősöm eléggé felhúzott és kiborultam, sírtam utána legalább 1 órát. Sokat fáj a fejem és folyton ideges, nyugtalan vagyok. :( Tegnap jobban voltam, főztem, takarítottam, elvoltam. A hangulatom általában jó, csak aggódok. Ha el van terelve a figyelmem, akkor enyhülnek ezek. Pl. egyik nap elkezdtem karácsonyi díszeket készíteni egy kellemes zenét hallgatva és megszűnt a fejfájás, gyengeség és idegesség is. Lehet, hogy már beképzelem? Szerintetek? Anyum azt mondja ennyitől nem kaphattam idegkimerültséget, hogy a napokban idegesítettem magam meg sírtam sokszor... mert amúgy a napi 8-9 óra alvás megvan és fizikailag sem erőltetem meg magam. Sportolni szoktam, főleg jógázni. Szerintetek??? :(

17/L



2015. dec. 5. 12:01
 1/4 anonim ***** válasza:
61%
Ez hiszti, nem idegkimerültség. A fejed meg a sok sírástól fájt.
2015. dec. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De pl. ma nem sírtam és reggel óta nagyon fáj a fejem. Van egy mostohám aki nagyon felidegesített... vettem be utána egy fél nyugtatót is mert azt hittem összeesek. De köszönöm a válaszod! <3 Megpróbálok megnyugodni. (amúgy nem vagyok hisztis, csak szorongok évek óta. de járok vele orvoshoz)
2015. dec. 5. 12:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Kiborultál, hogy ez minek nevezhető, azt innen egyikünk sem tudja megmondani. Mindenesetre a helyedben olyan tevékenységet végeznék, amiről érzem, hogy megnyugtat.
2015. dec. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szedj vitaminokat.

Például C-vitamin, vagy MagneB6.

A december stresszes hónap.

A természetes napfényes órák száma is kevesebb.

A szembenézés hónapja is az ünnepek miatt.

Szerdán meg még nem volt fizetés, sokan nehezen viselik a fizetés előtti hetet, napokat. Ne hagyd magad. Mély levegő.

2015. dec. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!