Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Vérnyomás gond: ha magas a...

Vérnyomás gond: ha magas a vérnyomásom és a diasys-em akkor a pulzusom a jó, ha viszont jó a vérnyomásom és a diám akkor meg a pulzusom a magas Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

2015. dec. 5. 13:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Mit jelent számodra a magas?
2015. dec. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

az alapvető vérnyomásom 110 volt valamikor 70-es Diával és 65-ös pulzussal

Ma 140 vagy afölötti a vérnyomásom, 80 körüli diával és átlagban 80-90 es pulzus, de volt már példa a 120-as pulzusra is

2015. dec. 5. 15:21
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát a címben pont mást írtál, mint az előbb.
2015. dec. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

nem irtam mást

Az alapvető gondom az, hogy valamivel mindig gond van a vérnyomásommal kapcsolatban


- Ha a vérnyomásom jó akkor a pulzusom rossz

- Ha meg a pulzusom jó akkor meg a vérnyomásom veri az eget

2015. dec. 5. 16:00
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem ugyanigy van.

Tapasztalatból mondom,hogy a 140 sokkal jobb ,mint a 110 és lassabb atletikus pulzus is jobb közérzetet biztosit.

Persze jobb nekik,ha minél több gyógyszer fogy és minden évben csökkentik a normális szintet,mint koleszt,mind vérnyom,mind cukor stb.mindenben.

Lassan az élő halott lesz a normális.

Nekem 20 évig volt 140-150 és nagyon jól voltam,sportban ,mindenben jól teljesitettem ,az ágyban ,mindenhol.

Egy ideig rámerőltettek vérnyomás csökkentőt,ami levitte a szerintük legjobb 110-120-ra.

Állandó rosszullétem volt. Úgyhogy jobban ürülj a kicsit magasabb vérnyomásnak,ami alvásnál sokkal lejjebb megy,mint az alacsonynak gyors szivveressel.

40f

2015. dec. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
az, hogy éberebb lennék igaz, de én jobban örültem annak amikor még 110/65 volt a vérnyomásom :)
2015. dec. 9. 21:09
 7/8 anonim ***** válasza:

Mert a gyógyszerbiznisz és a zombik ezt ültették mindenki agyába.

Nekem volt egy ideig annyi 10 éve gyógyszerrel ,de köszönöm többet nem kérem.Életem legrosszabb szakasza volt.

2015. dec. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egy hölgynek ,aki a szomszédom 240 -et is mértek ugyanúgy mosolygott,kilencven éves. 200 az átlaga gyógyszerrel,olyan 30 éve.

Az ,hogy a 140 -re azt mondod,hogy az eget veri az ugyanolyan butaság ,mint az ,hogy a 110 -nek kell örülni,ami egy 3 éves gyermek optimális vérnyomása.

2015. dec. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!