Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Jobb bordaív alatti, köldökig...

Jobb bordaív alatti, köldökig lehúzódó tompa nyomásérzést tapasztalok. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
3-4 hónapja volt egy kissebb műtètem, mely után kis idővel jelentkezett ez a nyomásèrzès. Eredetileg azt hittem, hogy mivel az ultrahang fejèt á doki szinte teljesen belèmnyomta, mert semmit nem látott, ès biztos megnyomott valamit, ès az fáj. De ennyi ideig elkèpzelhetetlen. Ezèrt elmentem a háziorvosomhoz, aki nagyon rendes volt ès kivizsgáltatott. Kèrt vèrkèpet, ultrahangot ès röntgent. Egyik sem mutatott ki semmi komolyat, egyedül a vèrkèpen volt enyhe èhezès kimutatható, amit az okozott hogy semmit nem ettem, mivel nem lehetett. De akkor mi okozza a tompa nyomásèrzèst? Eredetileg rákra gondoltam de azt mind a három megcáfolta. Akkor mèg a fekèj, de azt a vèrkèp ès az ultrahang cáfolta. Mèg a stresszre gondoltam mivel iskolába járok, akkor volt a műtèt... Ès mèg rengeteg minden ami miatt eszmèletlenül stresszeltem... Ugye ez is kiválthat ilyen panaszokat. Szerintetek? :/

#fájdalom #kellemetlenség #bordaív #nyomásèrzès #jobb bordaív alatt #műtèt után
2015. dec. 7. 18:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet akár még étkezési probléma (bár a tartós éhezés is kiválhat ilyen tüneteket). De simán lehet a stressztől, is, mint ahogy Te is írtad.
2015. dec. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!