Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nyomásérzés a fejben! Mi...

Kovacsilldi kérdése:

Nyomásérzés a fejben! Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

37 éves vagyok - már hosszú ideje alvászavarral küszködöm. Átlagosan 4-5 órát , nagyon éberen alszom, az éjszaka többi részét pedig forgolódva, próbálva visszaaludni töltöm.

Pár héttel ezelőtt elkezdtem alkalmanként szédülni, de nem tulajdonítottam nagy jelentőséget neki (vérnyomásom rendben).

Néhány nappal ezelőtt viszont elkezdett a fejemben egy érdekes érzés lenni, mintha megnövekedett nyomás lenne benne. Nyom, feszít, nem is tudom mi a helyes szó rá! Ez az érzés nagyjából 1 percig tart, közben próbálom a szememet szorosan becsukni-kinyitni, mert mintha az segítene. Naponta többször előfordul, este és éjszaka is előjön.

Nem szeretnék agyvérzést kapni!

Éjszakai felébredésemkor mindkét alkarom, kezem zsibbadása is elő szokott fordulni, de semmilyen más fájdalmam nincs.

Mi lehet ez?



#rosszullét #agyvérzés #stroke #nyomás fejben #nyomás az agyban
2015. febr. 4. 11:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp sürgősen keresd fel a háziorvosod! Valószínű elküld ideggyógyász szakrendelésre. Ott valószínű CT vizsgálatot kérnek ami választ adhat a problémára.
2015. febr. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz kellene réteges CT a fejedről
2015. febr. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Menj mielőbb el a háziorvoshoz, kell egy neurológiai vizsgálat, csak kivizsgálás után lehet megmondani, hogy mi okozza.
2015. febr. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nyaki gerinceddel nincs probléma?
2015. febr. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Izmok nincsenek letapadva.

?

2015. márc. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Szia,jobban vagy? Nekem is ez van :(
2015. márc. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia!Nálam is ez van,pedig 11 éves vagyok.Voltam kivizsgáláson a neurológián 5 napig,de nem találtak semmit.De én még mindig félek hogy van valami bajom.Nálam azt hiszem frontérzékenység,és magas vérnyomás.Nálam ez a fej,,nyomás" fáradtsággal jelentkezik.De ludni nem tudok.Nem lehet hogy nálad is magas vérnyomás/frontérzékenység?
2015. aug. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia! Szabad megkérdeznem, hogy mi volt a probléma?
2021. jan. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!