Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért vagyok mostanába rosszul...

Miért vagyok mostanába rosszul? TÖBB LENNT!

Figyelt kérdés

Mostanában azt érzem ,hogy néha előjön erősebb szívdobogás és érzem a nyakamba meg a fejembe is ,hogy lüktet.Már arra is gondoltam ,hogy magas vérnyomás mert ugye lüktet a fejem de a tarkóm nem fáj. Úgy vettem észre, hogy amikor eszek akkor jön ez a fáradság érzés erősebb szívdobogás (nem gyors). Ha ez fontos általában kenyeret eszem illetve valamilyen szalámit ,kakaót és rostos üditőt is iszok. Viszont amikor jön ez az erősebb szívdobogás akkor légszomjam is van. Nyilván őszinte leszek nem csinálok szinte semmit, itthon ülök egész nap a gép előtt néha kimegyek boltba és ennyi a napi mozgásom ..sőt rászoktam az éjszakai fenntlétre azaz este 8 körül kelek és olyan reggel 9-10-11 fele fekszem le gondolom ez se jó dolog.Tudtok esetleg segíteni mitől is lehet ez?

UI: 6 éve dohányzom elég intenzíven, dohányt szívok egy 40g -os elmegy 2-3 nap alatt.21/F Mennyek el orvoshoz? Ja és légyszi ne mindenki a cigire fogja.



2015. dec. 13. 09:14
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát mire?

Minden hibát pontosan leírtál, hogy mi mindent csinálsz rosszul! Ne azt várd, hogy majd más megmondja mit tégy, meg ne mondd meg, hogy a másik mit ne mondjon, ha egyszer az egyik főoka az, amit te pont nem akarsz hallani!

Oké, játszhatunk struccosdit, de attól még elkap az oroszlán, ha a fejed a homokba dugod!


De ha még ennyiből sem tudod kitalálni, hogy mit csinálj másképp, akkor segítek: Minden leírt hibádnak teljesen az ellenkezőjét! És nyavalygás helyett inkább a cselekvésre fordíts energiát!

2015. dec. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!