Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kezeljem ha egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezeljem ha egy lány szemezni próbál? Mostanába gyakran elöfordul és tetszenek is de nincs elég önbizalmam hogy tartsam a szemkontaktust pedig tudom hogy nem nézek ki rosszul.

Figyelt kérdés

2014. szept. 4. 16:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Menj ki állatkertbe, és gyakorold nagymacskákkal a szemkontaktus tartását.


Részlet Szuvorov Akvárium című könyvéből:


"A Szpecnaz-ban kutyákon gyakoroltatták velük, hogyan kell farkasszemet nézni az ellenséggel.Hát, ez itt nem volt elég. Saját magunkon, tükör előtt kellett próbálgatnunk, hogy rezzenéstelenül meredjünk a saját szemünkre, s nem kapjuk el a tekintetünket. Ha az ember be akar szervezni valakit,először is állnia kell a másik nézését. A barátság az első mosollyal kezdődik, a beszervezés az első hosszan kitartott pillantással. Ha az ember beszélgető partnere legelső erőteljes pillantására elkapja a tekintetét,nincs is értelme megkísérelni a beszervezését, mert ő az erősebb egyéniség. Nem ugrik be. A Krasznaja Presznyánál szálltam ki a metróból, és az állatkert felé indultam. Ha bárkinek hasonló gondja támadna, neki is az állatkertet ajánlom, a zárás előtti órákban. A kutya sem fogja zavarni. Tigrisekkel és leopárdokkal próbáltam farkasszemet nézni.Összeszedtem minden akaraterőmet, s összeszorítottam a fogamat. A mozdulatlan, sárga szemek rezzenéstelenül állták a tekintetemet.Összeszorítottam az öklömet, a körmömet a tenyerembe vájtam. Lassan kell lejjebb ereszteni a szempillát, s aztán fokozatosan újra tágra nyitni aszemet, hogy ne pislogjunk. Egy idő után égni kezdett a szemem, patakzottak belőle a könnyek. Még egy percig bírtam - aztán pislogtam egyet. A hatalmas,lusta macska elégedetten elmosolyodott, s lekicsinylően elfordította a fejét, mintha csak azt mondta volna: „Kicsi vagy te még ahhoz, hogy velem szórakozz, Szuvorov!"Na várj csak, te nagy macska! Nem könnyen adom fel. Jövő vasárnap is eljövök. És azután is, ameddig nem sikerül. Kemény fából faragtak engem is."

2014. szept. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

egyes, értem én, hogy irigy vagy és megkeseredett, mert senki nem kíváncsi rád (ennek egyébként a stílusod alapján meg is van az oka), de ettől még nem kéne az első normális embert letámadnod, akivel összefutsz

a b*****sz egyébként pedig te vagy, ha ennyire nincs önkontrollod... nem csoda, hogy nem áll veled szóba senki, én se tenném

16/L

2014. szept. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Gyakorolni, gyakorolni, gyakorolni:)

Majd megjön hozzá az önbizalmad is!:)

Bár elég régen volt, amikor ezt a műfajt "elkezdtem", ma is élvezettel "gyakorlom", pedig sose voltam egy kezdeményező típus.

2014. szept. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez pedig már olyan ösztönszerűen megy! Szemedbe néz,visszanézel, a kapcsolateremtés alapköve,igaz a "szemezés"nél egy kicsit több ideig és sokszor szótlanul történik,de gyakorlás teszi a mestert! Am kis önkontroll és nézz vissza bátran,ha ő kezdeményez annál jobb,ha még elkezd mosolyogni is az már nyerő,vagy valami piszok van az arcodon :D :D De a lényeg építsd fel az önbizalmad!
2014. szept. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2014. szept. 4. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!