Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Gyomorrontás miatt kialakult...

Gyomorrontás miatt kialakult hányinger/ hányás esetén is hatásos a daedalon vagy B6 tabletta?

Figyelt kérdés
2015. dec. 14. 02:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Nen tudom mitől de nekem is hányingerem van már rég. Mindenesetre próbát megér rosszabb nem lesz ezektől:)) jobbulást nekünk
2015. dec. 14. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Leghatásosabb ilyenkor a koplalás, pár napig szigorú diéta és sok folyadék.
2015. dec. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
inkább ne egyél semmit, igyál keserű teát, vagy sima vizet. pihentesd a gyomrodat. késöbb egyél főtt krumplit vagy piritóst. 2-3 nap alatt helyre jön a gyomrod.
2015. dec. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha azonnal kell hatnia, akkor deadalon mindenképpen, nekem használni szokott.
2015. dec. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Csiszár Sándor válasza:
Nekem egy kis kanál citrom fagylalt azonnal megszünteti a hágyingert. Ezt egy chemotherapián dolgozó nővértől tanultam. A kezelést én végig aludtam, mig a többiek szinte megállás nélkül hánytak.
2015. dec. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szia! Gyomorrontás esetén először is távozzon a gyomrodból, aminek távoznia kell! Ha már üres a hasad, és csak víz jön ki belőled, jöhet a Daedalon. Ahogy már más is megírta, lassan kortyolgasd a vizet és persze néhány napig diétáznod kell! A hányást követően még 2-3 napig, reggel és este, bevehetsz egy-egy Daedalont. Ilyenkor nagyon fontos, ugye, hogy az a kevés kaja és víz benned maradjon. Sajnos, a Daedalon egyik gyakori mellékhatása, hogy álmosít :/ . A B6-al nincs tapasztalatom. A gyermekorvosunk a hűtött Colát is ajánlja. A kislányomnak bevállt.
2015. dec. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
igen, nekem ügyeletes papiron rajta van
2015. dec. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!