Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért fáj a fejem/szédülök/ide...

Miért fáj a fejem/szédülök/idegesít fel minden? 17/L

Figyelt kérdés

Mostanában nagyon fáj a fejem, a nyakam és szédülök is. Feszült vagyok, idegesít minden.

Bemegyek a suliba reggel semmi bajom, még amikor odaérek akkor se. Elkezdődik a tanóra elkezd fájni a fejem, szédülök, lefáradok. Aztán ez van egész nap hazafelé, buszon semmi bajom. Itthon se, csak néha ha gépezek vagy fekszek fáj a fejem.

Pénteken mikor hazaértem nagyon lefáradtam ledőltem aludni. Mikor felkeltem nagyon rossz volt a közérzetem. Fájt a fejem, szédültem (délutáni alvás után mindig), és nehezemre esett minden. Aztán elsírtam magam valami apróságon és sírtam vagy 45 percig. Fura mert nem szoktam sírni, utoljára kb. fél éve, de akkor is csak hogyha valami nagy dolog történik.

Reggel felkeltem, már az ágyban fájt a fejem és a tarkóm. Kicsit tornáztam és elmúlt a tarkófájdalom és a fejfájás is kicsit később. De most meg minden idegesít, az hogyha sípol a mosógép, ugat a kutya, minden. Lusta vagyok bármit is csinálni.

Régebben is sokszor fájt a fejem, úgyhogy már egy ideje igyekszem megfelelő mennyiséget inni (korábban nem volt meg a napi 1 liter sem).



2015. dec. 20. 15:02
 1/2 A kérdező kommentje:
:D köszi de komoly választ várok
2015. dec. 20. 15:08
 2/2 anonim ***** válasza:
Mostanában elég hidegek vannak, szerintem megfázhatott a fejed. A hidegtől nekem is szokott fájni a fejem. De most nem arra a megfázásra gondolok, hogy folyik az orrod meg ilyenek...Vegyél fel mindig sapkát!! :)
2015. dec. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!