Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ti hogyan építettétek ki a...

Ti hogyan építettétek ki a bioritmusotokat?

Figyelt kérdés
Főleg azoktól kérdem akiknek sikerült egy jó bioritmust kiépíteni, és nem sportolnak. Én nem sportolok de gondolom anélkül is lehet jól aludni. Este nem tudok elaludni, reggel nem bírok felkelni. Hétköznapokban minig 7 kor kell kelnem. Nem számít hogy 6,7,8,9,10,11 vagy 12 órát alszom mindig úgy kell kimásznom az ágyból mint ha ott döglöttem volna meg tegnap. Ti hogyan értétek el azt hogy este aludhatnétok legyen, reggel meg meglegyen az a kipihent és viszonylag friss érzés? Na meg az ébredés ébresztőóra nélkül. Nem tudom elképzelni hogy képes lennék ilyesmire, bár ez lenne a célom.
2015. dec. 25. 14:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem sem sikerült, mindig felborul az egész. Az biztos azonban, hogy elején nagy akaraterő kell hozzá. Minden nap ugyan akkor kelj fel, ha máshogy nem megy ébresztővel. Esténként figyeld mikor leszel álmos, ne halogasd az alvást, ne nézz tv-t előtte, kerüld el a sok monitor nézést. Ha nem tudsz aludni, olvass az ágyban, de ha előtte 5 órát aludtál csak, mert muszájból felébresztetted magad, akkor valószínűleg könnyen el fogsz tudni aludni.
2015. dec. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!