Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lehet a bajom? Milyen...

Mi lehet a bajom? Milyen orvoshoz menjek ezzel?

Figyelt kérdés
Pont egy hete kezdődött, hogy elég ideges voltam (akkor voltak a karácsonyi készülődések), gyomoridegem és hasmenésem lett, szokott ilyen lenni, mert elég stresszes vagyok, de ez 1-2 nap és elmúlik, azt hittem most is így lesz. Viszont egyre rosszabb lett, a 3. nap után már minden vízszerűen ment keresztül rajtam. Pénteken elmentem az ügyeletre, annyit mondtak, hogy sok folyadék, meg széntablettát és Lactivot kezdtem el szedni, azóta egy picit jobb a helyzet, de még így is járok wc-re bőven és elég híg a székletem, úgy érzem, ha abbahagynám a gyógyszereket megint elég durva lenne. Mára már a gyomrom fájdult meg, ég, görcsöl, kicsit émelygek, tipikus " sok a gyomorsavam" érzés. Amúgy a közérzetem úgy nem rossz, tehát nem olyan, mint mikor összeszedek valami vírust, meg senki más nem beteg a családban. Diétázok, nem nagyon eszek csak pirítóst, krumplit, ropit, kekszeket, de az étvágyammal nem lenne baj, csak nyilván az a cél, hogy amit megeszek bent maradjon. De mégis mi lehet ez? Milyen orvoshoz/kivizsgálásra menjek januárban? A háziorvos és az ügyeletes orvos ugye csak annyit mondanak, hogy diéta aztán majd elmúlik, de érzem, hogy ez valami más, így, hogy már egy hete tart és nem mozdul sehova a dolog. Sőt egyre rosszabb, mert most már a gyomrom is rossz.
2015. dec. 28. 15:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Pedig a háziorvosodhoz menj. Mondd meg neki, 1 hét után rosszabb lett a helyzet.
2015. dec. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!