Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hiába teszek izzadsággátlót,...

Hiába teszek izzadsággátlót, nagyon izzadok. Hogy lehet ez?

Figyelt kérdés
Mások azt mondják,ha tesznek izzadsággátlót,nem izzadnak. Én ugyanúgy izzadok, csak nincsen neki szaga. De nagyon undorítónak tartom, lehet ellene tenni valamit?
2015. dec. 29. 11:05
 1/5 hypno ***** válasza:
Orvoshoz lehet fordulni a problémával, mert jópár oka lehet a dolognak.
2015. dec. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is nagyon izzadok,nekem a stressz az okozója.Egésznap arra gondolok,hogy "biztos most is izzadok" és nem merem felnyujtani és kinyujtani a karom az izzadság foltok miatt...Amióta nem gondolok az izzadásra,és olyan ruhákat hordok amiken nem látszik meg az izzadás azóta sokkal nyugodtabb vagyok,kevesebbet izzadok.Otthol ha tehetem atlétában vagyok,hogy szellőzzön a hónaljam bőre.Minden nap szőrtelenítem.
2015. dec. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 KérdezőCica válasza:
2015. dec. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2015. dec. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 hajnal gergő válasza:
Próbájki más dezodort. Fürödj rendszeresen és ha edzsésröl hazajösz azonnal furodj le
2016. jan. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!