Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Van most valahol hányás...

Van most valahol hányás hasmenés járvány?

Figyelt kérdés

2015. dec. 30. 13:57
 1/9 anonim ***** válasza:

Igen, elég sok helyen.

Engem karácsonykor kapott el, 4 napot az ágyban töltöttem.:(

2015. dec. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Megkerdezhetem te honnan irsz??
2015. dec. 30. 14:07
 3/9 anonim ***** válasza:
Bács-Kiskun megye.
2015. dec. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én békés megye. Hányingerem van meg gyenge vagyok már 3 napja meg hoemelkedesem van.
2015. dec. 30. 14:17
 5/9 anonim ***** válasza:

Simán lehet.

Nekem étvágytalansággal, hányingerrel, émelygéssel, hőemelkedéssel, majd lázzal kezdődött. Aztán jött a hasmenés, hányás, erős gyomorszáj környéki görcs, ügyelet is lett belőle, majd pedig 2 napig olyan gyenge voltam, hogy nem tudtam felkelni az ágyból.

2015. dec. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Akkor lehet lappang bennem. Neha ajulaserzetem van ágyból se merek kiszállni. A hányinger az néha jön rám.

Láz nincs csak 36,9 ig megy fel.orvosnál 37,8 volt hetfőn. Mondta h lehet virus. Te kaptál gyogyszert? En csak antibiotikumot ami nem sokat ér..

2015. dec. 30. 14:27
 7/9 anonim ***** válasza:

Dehogyis kaptam antibiotikumot. Az vírusra nem jó. Ráadásul rengeteget ront egy ilyen víruson, mert alapból igen hátrányos hatással van a bélrendszerre.

Diétáznom kellett, probiotikmot szednem, illetve szükség esetén székletfogót és hányinger csillapítót.

2015. dec. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Jah ertem. Hat nemtom nekem mi bajom. Remélem semmi komoly
2015. dec. 30. 14:34
 9/9 anonim válasza:
Nekem 3 napja megy a hasam,nincs étvágyam se és én is Bács-kiskun megyei vagyok
2016. jan. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!