Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nagyon fáj a hasam, ugye nem...

Nagyon fáj a hasam, ugye nem vakbélgyulladás?

Figyelt kérdés
Két hete megy a hasam, tegnap este megfájdult és azóta is fáj, leginkább jobb oldalt, lent. Néha a gyomromra is ráhúzódik, görcsöl és zuborog, a hasam továbbra is megy. Más bajom nincs, étvágyam is van. Nem kezdtem el kivizsgáltatni magam, azt hittük valami vírus, aztán ahogy nem szűnt elmentem dokihoz, de az ünnepek miatt csak ügyeletre tudtam, ahol valami elhúzódó fertőzésre gyanakodtak. De azóta se jobb. Alig várom már a hétfőt, hogy orvoshoz tudjak menni.
2016. jan. 1. 15:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem is volt hasonló. Pont mostanában. Sőt a családból még két valakinek. Én se vágom mi ez.

Ha iszonyatosan fáj akkor vakbél.

2016. jan. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz. Nekem már az is megnyugtató ha elmegyek és mondja nincs komoly baj és elmúlik :D
2016. jan. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Elviselhető. Igazából zuborog is, olyan mint a szélgörcs. A gyomromba is néha kisugárzik. Az előbb pisilésnél nyilallt bele nagyon
2016. jan. 2. 03:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!