Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lehet valami bajom?

Lehet valami bajom?

Figyelt kérdés

Nagyon sokat fázok amikor mások trikóba meg pólóba voltak én pulcsiba de volt olyan is hogy kabátba voltam meg hideg szokott néha lenni a kezem meg a lábam.

Az a kérdés hogy ez lehet valami betegség vagy valami?

Vagy csak fázós vagyok?



2016. jan. 2. 21:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Kevés kalória bevitel is okozza , soványság is .
2016. jan. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hát én nem mondhatnám hogy sovány vagyok

15 éves vagyok és 49 kg.kb olyan 160cm

2016. jan. 2. 21:29
 3/5 anonim ***** válasza:

Vannak fázósabb emberek és van akinek állandóan melege van, nem vagyunk egyformák.

Amikor rólam nyáron ömlött a víz, a kolléganőm kardigánban volt.

2016. jan. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem, a fázékonyság igenis lehet tünet! Nekem is ez volt, mások mellettem ujjatlanban, én két pulcsiban csontig fagytam kékre fagyott kezekkel ráadásul mozgásórán! Nekem panzsmirugy-alulműködés miatt van, mint kiderült. Ha hajhullás, fáradékonyság, körömgyengeség is társul hozzá akkor érdemes dokihoz menni, maximum kiderül hogy tenyleg csak fazosabb vagy, es tul vekonysagtol is lehet de en is vekonyabb voltam es megis p.alulmukodes volt.. Raadasul hoaba van "kezelve", mostmar vekony se vagyok...
2016. jan. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. jan. 3. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!