Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lehet a leggyakoribb ok...

Mi lehet a leggyakoribb ok egy ájulásos rosszulét hátterében?

Figyelt kérdés

Alacsony vérnyomás? Vércukorprobléma? Nem evett/ivott eleget? Mentális problémák?

Esetleg alkatilag olyan az illető, hogy bizonyos helyzeteket (pl. nagy meleg, hosszas álldogálás) kevésbé bír, mint az emberek nagy része?

Persze, kivizsgálás nélkül minden csak találgatás, aminek nem sok értelme van, mégis érdekelne, hogy mik a tapasztalatok.

20L



2016. jan. 4. 12:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Volt, hogy egész nap nagyon be voltam öltözve, több feszülős sport póló, pulóver rajtam a meló miatt, és ez észrevétlenül ugyan, de elszorította a nyaki ereket, amiket a testem persze szépen tolerált egész nap.


Mikor nap végén levetköztem és beálltam a zuhanyzóba elkezdett forogni velem a világ, meg nem kaptam levegőt, rendesen le kellett ülnöm 10 percre és folyatni magamra a hidegvizet, de aztán elmúlt.

2016. jan. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A közvetlen kiváltó ok ájulás előtt az alacsony vérnyomás. Ehhez meg több úton el lehet jutni.
2016. jan. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!