Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A rák mennyi, ido alatt...

A rák mennyi, ido alatt alakul ki? Es ebbe a korba 13 (L) melyik a leggyakoribb?

Figyelt kérdés
4honapja talàltam 2 csomot a nyakamba.Ha felemelem a fejem a pulzustol picit feljebb.És en masfel eve voltam vérvételen mert sokat fajt a hasam meg ultrahangon minden jo volt.De felek hogy ez meg is az tudom orvos de ezen kivul tudtok tanacsot adni?Esetleg volt mar valakinek vagy a csaladjaba ilyen?
2015. jan. 9. 15:46
 1/5 anonim ***** válasza:

A kérdésedre senki se fogja tudni a választ.

Menj el orvoshoz, vszeg semmi bajod.

2015. jan. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valami zsírcsomó lehet
2015. jan. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mutasd meg a háziorvosnak

De nem szokott ilyen idős korban rák lenni

2015. jan. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem a fülemnél volt ilyen,amikor beteg voltam amúgy is ,elmentem háziorvoshoz,megnézte,és mondta hogy semmi baj.
2015. jan. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is van ott egy kis mozgatható csomó, mind a két oldalon, nem kell egyből a legrosszabbra gondolni, mutasd meg a háziorvosnak és ő majd eldönti, hogy kell-e valamilyen kivizsgálás.
2015. jan. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!