Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Már hónapok óta van egy csomó...

Már hónapok óta van egy csomó a tarkómon, lehet hogy rák?

Figyelt kérdés

Kb. októberbe találtam, szabalyos gömb alakú kb mint egy nagyobb borsószem, kemény, nem tudom mozgatni de volt amikor mintha lejjebb ment volna de lehet hogy csak én éreztem úgy.

Lehet hogy rák? Menjek orvoshoz?

19 vagyok.


2016. jan. 5. 13:22
 1/6 A kérdező kommentje:
Mármint úgy ment lejjebb hogy kisebbedet.
2016. jan. 5. 13:24
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is van hónapok óta egy csomó a nyakamban, máig nem tudják mitől. Azért jó lenne, ha megnézetnéd.
2016. jan. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Dehogy rák, valószínű csak egy nyirokcsomó, de lehet lipóma, ciszta, stb. Mutasd meg a háziorvosnak, lehet semmit nem kell vele csinálni.
2016. jan. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Miért ne lehetne rák?
2016. jan. 5. 15:04
 5/6 A kérdező kommentje:
Most úgy érzem hogy nagyobb is, mint volt.
2016. jan. 5. 15:05
 6/6 anonim ***** válasza:
Mutasd meg a háziorvosnak, menj el hozzá még ma és akkor majd megnyugszol. Mire jó stresszelni magad és súlyos betegségeken tépelődni, amikor lehet semmi bajod nincs. Amúgy egy rossz fog is okozhatja, vagy gyulladás a torok tájékán, nézesd meg a fogaidat is.
2016. jan. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!