Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Félek az orvosi vizsgálattól,...

Félek az orvosi vizsgálattól, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Jövő héten orvosi vizsgálat lesz az iskolában.Nem szeretem,ha vizsgálnak,főleg nem,ha mások elött.Félek,hogy kiderülne,hogy romlott a szemem,vagy magas a vérnyomásom vagy valami bajom van.Meg,hogy ezt a többiek elött mondják.18 éves vagyok,ha akarok akkor majd elmegyek orvoshoz.Már általánosban is féltem ettól,lehet ez valami fóbia.Szerintem be se megyek aznap iskolába.Anya leigazolja.De akkor nem mondják,hogy biztos a vizsgálat miatt nem voltam?Mert már egész héten ezt hangoztatják.Vagy akkor el kell majd mennem az orvoshoz,hogy megvizsgáljon?Vagy lesz ennek bármi következménye,ha nem megyek be?12.-es vagyok,elvileg ez valami pályaalkalmassági lesz.De minek??Azt úgyis a másik iskolában fogják megnézni,ahova jelentkezek.

2016. jan. 8. 20:23
 1/5 anonim válasza:
17%
Ne felj, csak felhuzzak a futyidon a bort vagy pedig bekukucskalnak a nunidba :)
2016. jan. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%
Ne legyél már ilyen. Szerintem a Te egészséged szolgálják ha mennél hamarabb derülnek ki dolgok az esetleges betegségeidről, rendellenességekről. Majd ha a randira nem mész el azt is leigazolja anya?
2016. jan. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hogy fogsz szülni,és orvoshoz járni,ha ilyen besz@ri vagy?

Én is nagyon utálok orvoshoz menni,de ez csak egy ellenőrző vizsgálat lesz.

Örülj neki,hogy van rá lehetőség helyben,az iskolában.

Menj be a suliba,és fejezd be a rinyálást. Könyörgöm,18 éves vagy.

2016. jan. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
10%
Én nem mennék be suliba aznap. Szerintem nem kell bepótolni az elmaradt vizsgálatot.
2016. jan. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok,nem fogok szülni.A másik suliban úgyis meg fognak vizsgálni.Ha rendelőbe,ahol négyszemközt vagyok az orvossal még elmennék,de ott mindenki elött nem akarok.Lehet,hogy ez valami fóbia,vagy nem tudom.Nem szoktam lógni a suliból,de 7.-ben hasmenést tettettem,hogy ne kelljen bemennem vizsgálatra.
2016. jan. 8. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!