Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Indult be valakinek a szülése...

Indult be valakinek a szülése orvosi kézi vizsgálattól?

Figyelt kérdés

40+4 hetes vagyok, ma megvizsgált a doki NAGYON, azóta barnázok. De szólt előre, hogy valószínű ez lesz.

A méhszáj még zárt.

Lehet ebből valami mostanában?


2010. okt. 26. 16:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

40+2 voltam mikor nagyon megvizsgált a doki, aztán mondta is hogy ha 3-4 órán belül érzem h fájásaim kezdődnek akkor menjek vissza. A vizsgálat délelőtt 10kor volt, én 2kor visszamentem nem túl erős fájásokkal (jöttem mentem, fürödtem velük) és 4re meglett a bébim :)

Te mit érzel azóta? (barnázáson kívül)

Sok szerencsét, mielőbbi babázást!! :)

2010. okt. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Igen, nekem egyértelműen attól indult. Nulla fájással mentünk be és a vizsgálat után megindult a szülés.
2010. okt. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Délben vizsgált meg, azóta barnázok, 1-2 görcsfélét éreztem, meg ilyen nyilallgatást, de amúgy semmi.

Fájást még véletlenül sem sajnos.

Ha nincs változás, csütörtökön megyek megint, akkor megint NAGYON meg fog vizsgálni (megbeszéltük).

Köszi az eddigi válaszokat :)

2010. okt. 26. 16:55
 4/19 anonim ***** válasza:

a vizsgálat után és rózsaszíneztem :) de nem indult be a szülés

viszont barátnőmnek attól indult be.

2010. okt. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

En holnapra vagyok kiirva, tegnap voltam dokinal. Alig egy centire vagyok kinyilva. Mondta, ha sikerult volna az ujjat berakni valahogy megfeszegetette volna a dolgokat es 24 oran belul beindult volna a folyamat...en is barnazgattam tegnap este ez teljesen normalis.

Kaptam idopontot csutortokon valami stress test-re ahol ramrakjak a babamonitort es vizsgalgatnak azt mondta. Ha nem stimmel valami, azonnal csaszar...

Kitartas!!!!! Gondolom mennyire eleged lehet mar....

Nem Mo-n szulok, egy kicsivel masabb de a vegeredmeny ugyanaz.

2010. okt. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Persze!!De engem úgy vizsgált meg hogy a drága dokim direkt burkot repesztett!(nem volt megbeszélve!) 41+4.héten! Aztán rá 3órára meglett a bébi!!
2010. okt. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
nekem is így lett meg a babám. Kedd reggel durva vizsgálat, szerda déltől fájások, szerda d.u. 5-re meglett a baba.
2010. okt. 27. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Én így szültem. 8kr megvizsgált, 13kor elment a magzatvíz, 13.20kor bent voltam a kórházban, 2perces fájásokkal.

Egész délelőtt vajúdtam itthon, csak nem tudtam, hogy elkezdődött.

Időben indulj el, mert mi igencsak siettünk!! 4 hós baba

2010. okt. 27. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Elmúlt mára a barnázás, fájás semmi.

Hátha majd a holnapi vizsgálattól lesz valami...

2010. okt. 27. 09:51
 10/19 anonim ***** válasza:
bocsi az értetlenségért, én még csak 18. hétben vagyok, de mi az a nagyon megvizsgálás? nem hangzik valami jól:S
2010. okt. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!