Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Csak simán fáradttság? Ha...

Csak simán fáradttság? Ha egyszer korán lefkszem és kipihenem magam az segít?

Figyelt kérdés
Sziasztok . Egyik éjjel megnéztem a Gyűrűk urát éjjel 3 után fekūdtem le kb. Azóta állandóan fáradt vagyok enyhén szédūlök estefelé mikor még jobban elfáradok . Azon gondolkodom hogy attól lehet e hogy akkor este későn fekūdtem le és az azután levő napokon sem pihentem ki magam minden éjjel 2 körūk / 2 után fekszem le . Nem vagyok būszke rá de éjjel sokat telefonozok . Válaszaitokat várom . 15/L

2016. jan. 8. 22:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindenképp feküdj le korábban, több alvásra lenne szükséged. Az egyszeri hosszú alvás is segíthet átmenetileg, de próbáld úgy alakítani az életed, hogy eleget aludjál minden nap.
2016. jan. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
rajottel magadtol a megoldasra.
2016. jan. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm csak picit megilyedtem ettől az enyhe ségüléstől meg minden .De mostmár megnyugodtam :) köszönöm a választ
2016. jan. 8. 22:20
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, attól szédülsz valószínűleg. Az éjfél előtti alvás a legpihentetőbb a szervezet számára (egyszerűen a napi ciklus miatt), ezt nem tudod maradéktalanul pótolni délelőttivel.


Egyébként még pihentetőbb az alvás, ha teljesen sötét van a szobádban, nem félhomály (pl. leengeded a redőnyt vagy behúzod a függönyt, becsukod az ajtót, nem ég semmilyen lámpa, stb.).

2016. jan. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Oké :) köszönöm
2016. jan. 9. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!