Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ha sokat játszom számitógépes...

Ha sokat játszom számitógépes játékokkal és nyomom a billentyűket akkor szúró érzés jön a melkkas hónalj területről Inszallag vagy a szivemet érzem?

Figyelt kérdés

2016. jan. 13. 12:25
 1/7 anonim válasza:
Nem vagyok orvos, csak egy tipp: nincs túl magasan a billentyűzet?
2016. jan. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

ha alacsonyan van akkor is jelentkezik a probléma

Nemtudom, hogy most a szivről jön e vagy az inszallagokról

2016. jan. 13. 12:42
 3/7 gnoomage ***** válasza:
Gondolom nem a szíved fölött van a billentyű, így nem hiszem hogy ennek köze van hozzá, bár ha valami szív gondod van elképzelhető. Szerintem nem kapcsolható össze a gombok nyomogatása a mellkas fájdalomhoz.
2016. jan. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
mivel a bal ujammal nyomom a billentyűt igy gondolom a bal ujjamban lévő véna nem bánthatja a szivet?
2016. jan. 13. 12:47
 5/7 A kérdező kommentje:

sőt azt is észrevettem már, hogy a helyes testtartás is nagyon fontos mert ha görnyedve ül az ember a gép előtt és nyomja a billentyűzetet akkor az szivritmuszavart okoz

A legjobb a kontroller használata mint a PS4-nek vagy az XBOX-nak

2016. jan. 13. 12:59
 6/7 anonim ***** válasza:

#5: Azt megnézném, hogy napi 10-12 ezer karaktert hogy gépelek be kontrollerrel... :)

Az ilyen fájdalmakat általában a rossz üléspozíció vagy tartás okozza. Nekem pl. a nyakamba szúrt bele állandóan a fájdalom, mikor rossz asztalt kellett használnom a gépeléshez.

2016. jan. 14. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

A játékra értettem a kontrollert

Szövegirásra a billentyűzet a legjobb megoldás csak a kérdés, hogy milyen fajta

2016. jan. 15. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!