Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Sosem érezte (te) k...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Sosem érezte (te) k petting vagy szex közben semmilyen (akár csak enyhe mértékű) kellemetlen szagot (száj, hónalj, ágyék/farok, fenék, láb) a fiútokon?

Figyelt kérdés

2015. jan. 15. 19:48
 1/9 anonim ***** válasza:

Dehogynem, meg vissza is... pl reggel amikor felkellünk és szájszagunk van. De romi!


De volt már mindenféle. Ezt egy gyors tusival, fogmosással lehet orvosolni és aztán bum bele bumm!

2015. jan. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
De igen. Előfordul(t) az ilyesmi.
2015. jan. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Dehogynem, ő is ember, főleg szex közben könnyen megizzadunk, aminek sokszor nincs jó szaga :) szóval persze, és semmi gáz nincs benne! Természetesen legyen ápolt, meg igényes, de ilyenekről nem tehet.
2015. jan. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Enyhét néha igen, de kit érdekel? Szex vagy petting közben pont nem fogok leállni a szagokon problémázni.
2015. jan. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

De.

Nem mindegyikük "jött be" minden illatával 100%-ig.

2015. jan. 17. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ó dehogynem, durván meg tud izzadni
2015. jan. 20. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én fű illatot szoktam érezni.
2015. jan. 20. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Régen volt egy barátom, aki hiába mosta meg a fütyijét közvetlen aktus előtt, olyan volt, mintha mégsem tisztálkodott volna. Megemlítettem neki, mire azt mondta, hogy neki az édesanyja azt tanította, hogy csak sima vízzel szabad megmosni, szappannal soha, mert baja lehet belőle. Próbáltam rávezetni, hogy csak a szappan oldja a zsírokat, de ő hajthatatlan maradt - mivel engem ez az egész eléggé zavart, szétváltunk.
2015. jan. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én imádom érezni a barátom illatát szex közben, és nem tartom kellemetlennek.
2015. febr. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!