Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Kiszaradas ebredeskor?

Kiszaradas ebredeskor?

Figyelt kérdés

sziasztok, az lenne a panaszom, hogy napi 2-3,5l vizet megiszok, sot lefekves elott is megiszok 4-5decit, de reggel ugy ebredek mintha egy sivatag lennek. totalisan kiszaradva. a szobaba lefekves elott szelloztetek, a radiator sincs nagyon bekapcsolva.

mi okozhatja ezt a kiszaradast?

amugy csak tiszta vizet iszok jo minosegu a csapi voz, cukros uditoket nem iszok



#víz #folyadék #hidratacio
2016. jan. 13. 13:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyszer azt olvastam, h 20kg-onként 1L vizet kell meginni (pl. 60kg-osnak: 3L, 70kg-osnak:3,5L... stb.). Amúgy a légzéssel és az izzadással is folyadékot veszít az ember, mindkettő lehetséges :D alvás közben. Egy levegő párásító lehet, hogy hasznodra válhatna, de akár egy tál víz is megfelelhet a radiátor fölött (gyakori tisztítás mellett). Amúgy ápoló vagyok, az egyik "betegemnél", ha 22h kezdek, becsukom az ablakot és minden éjjel kb. 3h-kor sípol az eszköze, ami jelzi, h a szobában kevés az oxigén. Akkor kinyitom az ablakot, fél óra múlva meg (amire észreveszi, h fázik) újra becsukom ;)
2016. jan. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Fűtés miatt nagyon száraz a szoba levegője, mostanában én is nagyon száraz szájjal ébredek, párologtass.
2016. jan. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!