Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi történt? Hogy lehetnék...

Mi történt? Hogy lehetnék olyan, mint régen?

Figyelt kérdés
Az utóbbi hónapokban akármit csinálok a fejemmel, valami akkor se stimmel. Nem vagyok bombanő,de régen csomoszór megfordultak utánam,bókokat kaptam,mostanában meg keresztül néznek rajtam. Mintha megcsúnyultam volna,ami eléggé rontja a hangulatomat. Mostanában amúgy összejöttek a dolgok (szerelem,munka,család),meg elég sok a harag bennem, ami együtt elég nyomasztó. Folyamatosan rossz érzés van a mellkasomnál,mintha ráültek volna. Igyekszem pozitívnak lenni, sportolok, célokat tűzök ki,de minden önbizalmam elszáll,ahogy mindenki keresztül néz rajtam,semmibe vesz,pedig régen nem így volt. Mit csinaljak,hogy ne függjek ennyire a többi embertől? Olyan akarok lenni,mint régen. Előre is köszi. 22/L

2016. jan. 13. 14:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Mindenkinek vannak rosszabb periódusai, ahogyan írod, okod is van rá, ezt egyszerűen el kell viselni, egy egészséges személyiségnél nem tart sokáig. Másrészt sportolni kell, szorosabb napirendet összeállítani (akkor kevesebbet fogsz kattogni). Eljárni szórakozni, társaságba és odafigyelni magadra az egészségedre, táplálkozásra, stb. Új hobbit, mozgásformát is lehet keresni, esetleg valamilyen relaxációs módszert is ki lehet próbálni, hátha segít.
2016. jan. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi:)

Igyekszem,napi rendszerességgel sportolok,étkezésre is figyelek. Társaságba ilyenkor képtelen vagyok menni. Meditálni már rengetegszer próbáltam,de megállás nélkül kattog az agyam,úgyhogy képtelen vagyok rá.

2016. jan. 14. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!