Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fél éve vagyok aktív drogos...

Fél éve vagyok aktív drogos és iszok, szinte napi szinten, ha most abbahagynám még lehetnék ugyanolyan, mint régen? 17/F

Figyelt kérdés
A szüleimtől mindig csak az italt és a drogokat láttam,ezért nekem is folyamatosan jelen voltak az életemben,de fél éve csinálom napi szinten.Észrevettem,hogy teljesen megváltozott a személyiségem..Valamikor egy egész napot képes vagyok kinnt ülni egy padon és csak nézek..valamikor pedig agresszív leszek..rengeteget romlott a rövidtávú memóriám,és a tanulmányi eredményeim..Ha most abbahagynám,lehetnék,van rá esély,hogy ugyan olyan lennék,mint régen,
2012. nov. 11. 20:11
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

hát ugyanolyan nyílván nem leszel, mert azóta is változtál. De ha erős akarattal végigviszed, kijöhetsz belőle és erősebb személyiség leszel.

Hajrá!!! :)))

2012. nov. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Az biztos,hogy erősebb személyiség lennék,csak az a baj,hogy egyik nap rám jön,hogy le kéne állnom,másik nap meg már l is felejtem..,pedig rájöttem,hogyha valamit elakarok érni az életben akkor ez az első cél..
2012. nov. 11. 21:04
 3/5 anonim ***** válasza:

Todom hogy meginogsz és nehéz letenni ezeket a dolgokat, de koncentrálj a következményekre! Gondolj bele mi lesz akkor, ha az egyik vagy a másik utat választod!

Akárhogy is döntesz, én gondolatban támogatlak ebben a projektben! :)) sok sikert hozzá, hajrá!!!

2012. nov. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ez már tök jó,hogy eldöntöd és ugy érzed az akaratod is meg lesz-van hozzá!Van egy "barátom"ő is ezzel küzd,pont úgy ahogy Te is irod.Valamikor tök kedves,és értelmes,máskor agressziv és nem is emlékszik vissza dolgokra az idő pedig nem számit.Reggel nem tud felkelni és depresszios.Hiába próbálok bármit,segitenék neki,mert nekem fontos lenne,jó embernek tartom,de nem tudom lesz e kiut...Neked sok sikert és kitartást!
2012. nov. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Makifej professzor válasza:
Ha most abba birod hagyni az javadra válik, nekem úgy megy, hogy mindig csak egy napra koncentrálok(elég durva függő vagyok/voltam), nem akarom örökre letenni...az túl hosszú:)ez 413 napja működik...Ha meg újra kezded x napi munkád kárba vész(persze nem tuti recept, ha az lenne már nem lennének alkeszok meg függők:)...Tehát csak annyi hogy hajrá!!!
2012. nov. 21. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!