Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Igaza van a páromnak, hogy...

Igaza van a páromnak, hogy kórosan sovány vagyok?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy mennyit számít a korom és hogy szültem e vagy nem, de 27 éves vagyok, van egy nyolc éves gyerekem. A párom szerint nagyon sovány vagyok. 183 centi magas és 62 kiló vagyok. A párom szerint híznom kéne, mert szerinte nagyon vékony vagyok és fél, hogy beteg lehetek.

2016. jan. 15. 19:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
ehhez a magassaghoz valoban eleg kevesnek hangzik a 62 kg, de korosan sovanynak azert nem mondanam. egy baratnom ugyanilyan magassaggal lefogyott 50 kg korulire, na az mar koros volt. nem hiznod kell, csak figyelj oda arra, hogy mit eszel, mennyit mozogsz, mennyi karos anyagot juttatsz a szervezetedbe.
2016. jan. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez nagyon-nagyon sovány.

Én 175 cm-vel vagyok 62 kg és én is vékony vagyok, bár nem sovány, de valakinek ez is túl vékony.

Ilyen magasan biztosan nagyon sovány vagy. Korábban is ilyen voltál?

2016. jan. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Aerobikozok, futok, úszok, normál kenyeret eszek. Rendszeresen fogyasztok zöldséget, gyümölcsöt, húskészítményeket. Beteg nem vagyok, mert mindig járok orvosi vizsgálatra.
2016. jan. 15. 20:18
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
A párod hány cm és hány kg?
2016. jan. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
179 cm és 76 kg.
2016. jan. 15. 20:34
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Eddig nem tűnt fel a párodnak, hogy ilyen vagy? Vagy nem így ismert meg?
2016. jan. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Évek óta mondja, aggódik, meg szeretnénk majd egy közös gyereket (a fiam nem tőle van őt három éve ismertem meg) és aggódik, hogy ilyen testalkattal nehezen hordom ki, vagy valami bajom lehet szülésnél.
2016. jan. 15. 21:05
 8/13 anonim ***** válasza:

Ha alkatilag vagy ilyen, és nem vagy megszállott tornázós és eszel normálisan, ha nem most hirtelen fogytál le, akkor nincs oka aggódni.

Történt olyan, ami miatt aggódik?

Ha korábban is ilyen voltál, akkor mond neki, hogy már van egy egészséges gyereked és akkor sem volt gond a súlyod.

2016. jan. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Szülés előtt és után eléggé nagydarab voltam. (szülés után 113 kg volt a legnagyobb súlyom) majd eléggé hirtelen fogytam le. Ami az étkezést illeti, jobban megeszem a pacalpörköltet, vagy a csirkepaprikást. Nem hiszek az ilyen update élelmiszerekben. Nem vagyok a torna megszállottja, hetente kétszer másfél órát edzek.
2016. jan. 16. 14:59
 10/13 anonim ***** válasza:
Akkor talán azért félt, mert nem akarja, hogy még vékonyabb legyél, fél, hogy nem áll meg a fogyásod.
2016. jan. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!