Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 3 éve kezdtem el hízni,...

3 éve kezdtem el hízni, nagyjából 15-18 kg felesleg van rajtam.2 éve kiderült, hogy pajzsmirigy-alulműködésem van, gyógyszert szedek rá. Az elhízástól lehet fejfájásom?

Figyelt kérdés
Az utóbbi 2-3 hónapban nagyon gyakran fáj a fejem. Hol tompán, hol erősebben, van hogy a tarkómnál, máskor a homlokomnál.
2016. jan. 18. 19:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet, igen. tesom is pajzsmirigyes, migrénes fejfájása van. milyenek az értékeid? TSH?
2016. jan. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Jövő hét hétfőn kell mennem az éves kontrollra, így csak tavaly januári értéket tudok mondani, az 2,64 volt, vagyis jónak mondható, ezért kell csak idén mennem. Letrox 50-et szedek egyébként.

Viszont 2 éve 14,86 volt a kezdő értékem, ami igen csak magasnak volt mondható. Az is lehet, hogy egy év alatt megint emelkedett az értékem...

2016. jan. 18. 20:18
 3/3 A kérdező kommentje:
Azt még meg szeretném kérdezni, hogy tesód milyen gyógyszert szed rá? Csak mert ha jobban belegondolok azóta kezdett fájni a fejem jobban, mióta ezt szedem. Lehet, hogy változtatni kellene a gyógyszeren? Vagy ennek nem lehet köze hozzá?
2016. jan. 18. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!