Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nagyon be vagyok rekedve, ma...

Nagyon be vagyok rekedve, ma szinte alig tudtam beszélni, emellett pedig köhögök is. NEM vagyok lázas, NEM fáj a fejem sem, szóval NEM érzem magam betegnek. Csak nagyon be vagyok rekedve és köhögök. Ez ragályos?

Figyelt kérdés

Ez lehet kicsit fura kérdés, de kolis vagyok és ma reggel úgy ébredtem, hogy nagyon be vagyok rekedve(szinte alig tudok beszélni) és köhógök. A szobatársaim folyton mondják, hogy megfáztam, de jól érzem magam, természetesen a hangomat leszámítva. Az egyik szobatársam rosszul lett ma délután: láz, szédülés, nátha, fejfájás stb. Mindenki azt hiszi, hogy tőlem kapta. Ezért kérdem, hogy az én köhögésem és rekedségem miatt fázott meg? (Csupán kíváncsi vagyok, hogy jogosan szidnak)

Komoly válaszokat kérek. Előre is köszönöm a válaszokat. :)



2016. jan. 19. 21:43
 1/1 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy tőled kapta, biztosat nem lehet tudni. Csak az orvos a megmondhatója.

Először a köhögéssel kell valamit kezdeni, aztán a hangod is meg fog javulni, ha pihenteted.

2016. jan. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!