Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit csináljak, hogy ne legyek...

Mit csináljak, hogy ne legyek annyira nyomott, punnyadt stb?

Figyelt kérdés

Ez többnyire hétköznap jelent gondot. Délelőtt dolgozom, kb 1 óra körül ebédelek és utána minden áldott nap beáll ez a kómás állapot(és amiket a kérdésben is említettem). Legszívesebben aludnék, de nincs rá lehetőségem csak otthon, de akkor is van mit csinálnom. Állva el tudnék aludni sokszor.


Amit észrevettem, hogy az őszi/téli évszakváltásnál van ez. Tavasszal és nyáron nem tapasztaltam, max amikor nagyon meleg van. Még úgy is le tudnám írni, hogy amikor front változás van és azt a típusú nyomottságot érzem, de kétlem, hogy minden nap kettős front lenne-általában ilyenkor érzem magam rosszul, vagy ha a reggeli és délutáni hőmérséklet közt nagy az igázás.


Már nagyon elegem van ebből az állapotból, hogy délutánra állandóan fáradt és nyomott vagyok. Van, hogy délután megyek vezetni és félek, hogy emiatt nem veszek észre valamit időben(még csak most csinálom a jogsit, szóval az oktató tud figyelni, ha én épp elbambulnék, de szerencsére még nem volt ilyen).


Viszonylag elegendő mennyiségű folyadékot viszek be, eszek gyümölcsöket is. Az egészségi állapotom jobb nem is lehetne(ebben a szezonban még meg sem fáztam). A vérnyomásom is normális szokott lenni.


Nem tudom mit lehetne kezdeni ezzel az állapottal, de már nagyon unom. Orvos tud egyáltalán ezzel valamit kezdeni?


23L


2016. jan. 20. 18:17
 1/4 anonim válasza:
Ha lehet kérj 1-2 nap szabdságot a munkahelyedről, pihenj egy kicsit! Amikor velem volt ilyen átaludtam egy napot, másnap tornáztam es rendbejottem:)
2016. jan. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Múlt héten voltam szabin. Ha otthon vagyok akkor nincs ez, csak akkor ha dolgozom. És általában ebben a téli időszakban van ez.
2016. jan. 22. 19:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy szív ultrahangot csináltass! Nem biztos, hogy van baja a szívednek, de nekem ugyanezek a tüneteim voltak, és kiderült van baja a szívemnek.
2016. jan. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát megpróbálom. Egyébként sok kardiológus ismerősöm van, az nem gond, ha pl a "látványuktól" és lányos zavaromban alapból hevesebben ver a szívem? mert egyszer az egyik megmérte a vérnyomásom és 150-160/100-at mért miközben 110-120/80 szokott lenni.
2016. jan. 22. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!