Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Tanulási koncentrációhiányra...

Tanulási koncentrációhiányra milyen vitamin jó?

Figyelt kérdés
Utolsó vizsgámra készülök, olvasom a diákat, de egy csomószor neki kell állnom olvasni a bonyolultabb mondatokat, mert az agyam nem kezdi el értelmezni, felfogni, amit olvastam, nem tud rákoncentrálni, pedig eddig nem volt ilyen gondom. Milyen vitamin/táplálék fogyasztását ajánljátok, hogy első olvasásra felfogjam, amit olvastam? Tartok szüneteket, levegőzők, eszek, iszok, alszok eleget stb., ezekkel nincs gond. Ja, és kávét ne ajánljátok. Köszi előre is!

2016. jan. 20. 18:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Magnézium, omega 3, plusz vannak már ilyen ginzeng, gingko biloba, lecitin tabletták, azok jók erre.

Sok sikert a vizsgákhoz!

2016. jan. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

vannak gyógyszerek amik elvileg javítják az agy működését és a koncentrációt. pl nootropil, cavinton, ritalin(ennek azért vannak feltételei, hogy mikor kell/lehet szedni, csak írtam mint lehetőség valószínüleg fel sem írják). elvileg a nootropil és a cavinton placebo, de a nootropilt már próbáltam és nekem bevált.

ezek a durvábbak.


ami kevésbé drasztikus az a ginkos készítmények. azok közül is próbáltam már többfélét, ideig-óráig jó, de aztán semmi. most koffein tablettát szedek(naturland koncentráció forte) és azzal is meg voltam eddig elégedve. esetleg magnéziumot próbálj szedni. az jó az idegműködésre.

2016. jan. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor lehet az a gond, hogy abbahagytam a napi 3 Omega-3 halolaj kapszula szedését. Elkezdem megint szedni.
2016. jan. 20. 18:38
 4/4 A kérdező kommentje:
2. válaszolónak is köszi, van magnézium pezsgőtablettánk, ki fogom próbálni.
2016. jan. 20. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!