Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Milyen amikor eltörik a lábujjam?

Milyen amikor eltörik a lábujjam?

Figyelt kérdés

bele rugtam az ágyba :'ASD


azota fáj :D

akkor ez eltört?:D


na jó, komolyabban, be hajlítani nem tudom, ha spontán hagyom, akkor nem fáj, de ha a cipőbe bújok bele, na az nagyon :D


2016. jan. 20. 19:42
 1/5 anonim válasza:
remélem eltört :D :D
2016. jan. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
én is, mert az betegszabi :D
2016. jan. 20. 19:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Mint érzed, fájdalmas... :D Egyébként szépen leírtad a törés jeleit, ugyanakkor nem hinném, hogy ezzel betegszabit kapsz. Gipszelni nem lehet, járni tudsz. Egyébként az ágy nem arra való, hogy rugdosd, hanem arra, hogy aludj benne. Esetleg másra... :D
2016. jan. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

sajnos azóta se lilult be

lilának kéne lennie nem?


hahah. ja kötekedett a kis g_ci :D

2016. jan. 20. 23:07
 5/5 Salx Narval ***** válasza:
Töréskor nagyon feldagad a környéke és a fájdalom is más jellegű mint egy zúzódásnál. Töréskor nyugalmi állapotban is érezhető egy nem túl erős de idegesítő tompa érzés ami mozdítás hatására határozottan élesedő fájdalomba megy át napok múltával is. Nem minden törés lilul be és sok zúzódás is belilul, biztosat csak a röntgen mutat ha amúgy nem egyértelmű.
2016. jan. 21. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!