Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Van itt olyan, akinek mitralis...

Van itt olyan, akinek mitralis prolapsust állapítottak meg? Hogyan derült ki, hogy az van? Milyen tünetek alapján mentetek el kivizsgáltatni magatokat?

Figyelt kérdés
2010. márc. 27. 19:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem van ilyenem, kizárólag szívultrahang mutatja ki. A belgyógyász küldött oda, mert rendellenes szívzörejt hallott. Egyéb tünetei általában nincsenek. Nem kell becsinálni tőle, szépen lehet vele élni.
2010. márc. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nekem is van. Nálam kb. 8 éve derült ki, szúrt a szívem alig kaptam levegőt, és EKG segítségével állapították meg. Nem szabad nehezet emelni és túlhajtani magad, de amúgy tényleg el lehet vele lenni, viszont néha okozhat kellemetlen perceket.:)
2010. júl. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pontosan, a belgyógyász hallotta meg, és elküldött ultrahangra. Nem súlyos dolog, nekem azt mondta, hogy nem betegség, hanem állapot, és a kardiológus is hangsúlyozta, hogy ne tekintsem betegnek magam. Vérrel járó műtétek, akár foghúzás előtt antibiotikumot kell szedni a szívbelhártya-gyulladás megelőzésére.
2010. júl. 26. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi
2010. aug. 5. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!