Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől fájhat a térdem? És hól...

Mitől fájhat a térdem? És hól tudom kivizsgáltatni?

Figyelt kérdés
Ha kinyújtom a bal lábam akkor a térdem felső részénél, a felső comb és atérd kapcsolatánál fáj.De csak ha alevegőben(ülés közben nyújtom ki), állva ha egyenesen felemelem, fekvőhelzetben való kinyújtás.Szóval ha állok akkor nem fáj.Van h. lépcsőzésnél is fáj lefelé,de akkor van h. mind2 térdem.25/l
2010. júl. 21. 12:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezzel én is ugyanígy vagyok évek óta. Anya elvitt valahova megnézetni, de azt mondták semmi bajom...nem meglepő.. :)
2010. júl. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet izületi kopás, reumatológia. Nem sportolsz megerőltetően? Nincs túlsúlyod? Kipróbálhatod a rcept nélkül kapható Proenzi 3-at, baromi drága, de nagyon jó porckopásra.
2010. júl. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Régen sportoltam,de csak hobbi és tesi óra, szóval nem verseny szinten.De már évek óta nem sportoltam semmit, nem vagyok túlsúlyos(156/45) és magassarkút sem hordok sokszor(évente 2-3 alkalom).
2010. júl. 21. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!