Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Állandó hasizom feszültséggel...

Állandó hasizom feszültséggel mit lehet kezdeni, ha lelki eredetű?

Figyelt kérdés
Ilyen olyan okokból kifolyólag, kb már 5-6 éve be van feszítve a hasizmom alapállapotban is valamennyire. Már annyira meg szoktam hogy észre sem veszem, de az a baj hogy tüneteket okoz: megemelkedett faggyútermelés formájában, és ebből kifolyólag pattanások. Nem rég jöttem rá erre, hogy ez okozza a pattanásaimat, mert meg voltam fázva és az egyik nap hársfa teaát iszogattam és pemetefű cukorkát ettem egy fél zacskóval, és ettől teljesen elmúlt a hasi feszültségem, teljesen normális tapintása lett az arcbőrömnek, nem olyan zsíros mint szokott. Szóval az akarom kérdezni hogy mivel lehetne oldani ezt a hasfeszültséget? milyen természetes gyógynövények vannak erre vagy esetleg torna vagy bármi? gyógyszer kizárva

2016. jan. 23. 21:24
 1/1 anonim ***** válasza:

az ki van zárva, hogy álllandóan feszüljön a hasizmod, nem tudnál semmit sem csinálni tőle meg egyébként is rendkivűl fájdalmas lenne

Összefelé feszül vagy kifelé feszül?

Mindenképp idegi alapon magadnak feszited ebben biztos vagyok

2016. febr. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!