Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan lehetne kockás a...

Hogyan lehetne kockás a hasam? Ronda dagadt és vizes! 21/f

Figyelt kérdés

Na szóval kockás hasat szeretnék mert amilyen állapotban van na az valami ocsmány. Múltkor voltam uszodában és egyik ismerősöm 18 éves volt és dagadtak a lábán az izmok olyan lába volt mint egy bikának a karja is ki volt dagadva. Ezen felül olyan mellizma és kockás hasa volt hogy hihetetlen. Megkérdeztem tőle hogy hogyan, mivel csinálta hogy ilyen izmos? Mondott tippeket hogy gyúrjak sokat meg fekvőtámasz csak az nekem fárasztó meg nem szeretek mozogni :(


Valami étrendi dologra gondolok hogy mivel lehetnék izmosabb. Főleg hasizmot szeretnék. Ja és úgy hogy lehetőleg ne essek vissza a pszichés betegségembe (hat évig voltam anorexiás fiú létemre) szóval aki tud valamilyen jó szálkásító étrendet mondani köszönöm :))



2015. aug. 14. 20:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Pedig ez logikus, az izmok akkor látszanak, ha nem takarja el őket a zsír. Minél alacsonyabb a testzsírszázalékod, annál tónusosabban látszanak az izmok. Tehát akármennyi izom is van rajtad, nem szabad, hogy takarja a zsír.
2015. aug. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kevesebbet kell enni mint amennyi kcal-t elégetsz. Na meg magas fehérje és alacsony szénhidrát és zsír bevitel. Mindkettőben segít a kaloriabázis oldal. Az étrend hús hússal, teljes kiőrlésű cuccok, barna rizs, tojás, krumpli NEM, bab, zöldségek, gyümölcs.

Vannak dolgok amik kicsit felpörgetik az anyagcserét: fahéj, ananász, lenmag darálva, zabkorpa, étcsoki minimum 70%-os (ebből csak pár kockát naponta!)

Na és ha tetszik ha nem a minimum a hasadat meg kell mozgatni hetente 1x pár felülés vagy lábemelés.

2015. aug. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ha nem vagy hajlandó mozogni, akkor soha nem leszel izmos. A testzsírodon változtathatsz étrenddel, de edzés nélkül nem lesz minek kilátszódnia a hasadon.
2015. aug. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Edzés nélkül is látszódik a hasizma, ha nincs rajta zsír. Mivel van hasizma. Mint mindenkinek. Nyilván nem annyira, mint egy edzett embernek, de látszana. Példák erre a tükörben fényképezkedő 45 kilós tinisrácok.
2015. aug. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez egy gyors módszer és nem is igen kell mozogni. Sőt az a jó, ha egyáltalán nem:

[link]

2015. aug. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!