Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Tornáztam és izomlázam van....

Tornáztam és izomlázam van. Hogyan lehet csokkenteni a fájdalmat, vagy megelozni az izomlázat?

Figyelt kérdés
2010. márc. 28. 12:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
49%
Tudom, hogy ez annyira kellmetlen erzes, de ra kellene tornaznod! A masik ami segit, kad meleg viz, bele egy kis so!
2010. márc. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%
Rendszeres edzéssel, fokozatos terheléssel lehet megelőzni. Elmúlik magától is, de ha átjössz, kimasszírozom, akkor hamarabb elmúlik.
2010. márc. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
26%
Ha már van, masszírozd vagy dolgozz rá. Megelőzni úgy tudod, ha torna előtt és után nagyon alaposan nyújtasz + rendszeresen edzel.
2010. márc. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
65%
A MagneB6 (vagy Mg pezsgőtabletta) ill. a Ca segít.
2010. ápr. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
23%
előz hülye, ne vegyél be semmit, ez nem betegség
2010. ápr. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
23%
előző hülye, ne vegyél be semmit, ez nem betegség
2010. ápr. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Az izomláz attól van, hogy túlzott erőltetés közben elszakadnak az izomrostok. Ezért tévhit az, hogy rátornázástól jobb lesz, hiszen közben csak még több szakadás keletkezik. Volt az izomláz kezeléséről egy dokumentumfilm, ami azt bizonyította, hogy a meleg vizes fürdő a legjobb rá, valamint bizonyos ilyen célra kifejlesztett krémek (masszázs nem), és a pihentetés.
2010. ápr. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ehhez képest nekem el szokott múlni a masszázstól. Sérülésekre meg nem a meleg fürdő a legjobb, legalábbis nem túl meleg. A dokumentumnak nevezett filmeket is fenntartásokkal kell fogadni, mert könnyen lehet, hogy ha megnézel kettőt, akkor pont az ellenkezőjét fogják bebizonyítani egymásnak, igen meggyőzően.
2010. ápr. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
53%
Harmadik vagyok. Egy átlagos izomláz hátterében nem izomrost szakadás, hanem tejsav termelődés áll, amin segít az eldolgozás. A melegvizes fürdő azért nem árt, mert valószínű megizzadt az ember előtte...:-)))
2010. ápr. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
ha hasizomlázad van akkor ha emelkedéseket csinálsz (hasas) akkor jobb
2010. ápr. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!