Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Help, ebből a kekszből bezabál...

Help, ebből a kekszből bezabáltam 10 db-ot, lesz bajom?

Figyelt kérdés

[link]

Ez lenne az...ajj olyan mérges vagyok magamra, elvileg gyomorkímélő diétán lennék mert refluxom és fekélyem van, vigyáznom kéne, de olyan régóta rosszul vagyok már, meg koplalok, hogy amikor egy leheletnyivel jobban érzem magam, szinte falásrohamok jönnek rám, főleg édességeket eszek, a főtt étel még mindig nem megy...

Am 48 kiló vagyok, meg híznom is kéne, de nem így...:S

Meg nem csak ezt ettem ma, mást is...

Lehet bajom? :(


2011. aug. 17. 15:02
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Gyomorrontásra is a kekszet szokták javasolni, nem tűnik durvának a hozzávalói alapján.
2011. aug. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim válasza:
Hát az tény, hogy ha gyomrodat kéne kímélni nem tesz jót ha öszevissza ilyeneket eszel, viszont ha megkívánsz valamit nyugodtan egyél belőle de ne 10et hanem kettőt vagy hármat az még belefér. Szóval ne vond meg magadtól az ilyeneket tlejesen, de mégis tudd hol kell megállni! :)
2011. aug. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:

Hát tudom, csak épp ez a baj, hogy nem sikerül megállni :(

Utána meg csak nyögök, meg szarul vagyok...3 óránként ennem kéne, de ha tele küldöm magam akkor esélytelen :( Szinte "elvesztem a fejem" :S Pedig haragszom magamra és tudom h nem szabadna (sokat)...

2011. aug. 17. 15:24
 4/33 anonim válasza:
Mielőtt neki állsz enni, és tudod hogy a kelleténél kicsit többet fogsz az előtt ígyál meg 3 pohár vízet mindenképpen. Avval ha még eszel is legalább segítesz valamennyit, illetve egy kevés teltség érzeted is lesz és nem eszel annyit. De minden esetre hamár édeset eszel probálkozz olyannal ami nem annyira baj ha sokat eszel is, mint például műzli.Remélem tudtam segíteni!
2011. aug. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
Ha kívántad és jól esett, nem lesz semmi bajod, én is reflux diétán vagyok, de napról napra többfélét tudok enni, a hosszú koplalás után rám is jön farkaséhség mostanában. Érdekes, hogy én pont az édességeket nem kívántam hetekig, kivéve a kekszet.
2011. aug. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsot, próbálkozni fogok vele!

Az a szar, hogy még mindig nincsen étvágyam, tehát nem vagyok éhes, csak sokszor kell ennem...és ha már elkezdem akkor sokszor túlzottan bele jövök :S

2011. aug. 17. 15:53
 7/33 A kérdező kommentje:

Ú te mióta vagy refluxos?

Hát igen, jólesni jólesett akkor, de mostmár majd szétdurran a hasam..bazinagyra puffadok, meg émelygek, meg minden:(

2011. aug. 17. 15:55
 8/33 anonim ***** válasza:
2 hónapja, 1 hónapig szinte koplaltam, le is ment jó pár kiló, undorodtam minden édességtől és a hústól, zöldségfélét és gyümölcsöt tudtam enni, meg kekszet. Controlocot szedek reggel és este, két hete kezdtem végre jó étvággyal enni, de délutántól én is erősen puffadok.
2011. aug. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:

"meg koplalok". Na, itt a baj! Ha normálisan kajálnál, nem koplalnál, aztán meg felzabálnád a hűtőt, tán nem puffadnál. Ja, és édes szarok mellett enni kéne főtt ételt is, mert sokkal jobbat tesz az emésztőrendszerednek, mint a csoki meg tsai.


Amúgy én is ilyen szarul eszem (értsd. édesség, csoki, stb), mert híznom kéne, és én is mindentől puffadok. De én egy évig koplaltam, és sikeresen szétcs.sztem mindenem. Neked is az a bajod, a reflux pedig valszeg a nemevés következménye.

2011. aug. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:

Én is Controlocot szedek!Kb 1.5 hete, de egy fokkal jobb már talán, azért is sikerül ilyen szépen bezabálnom gondolom:/ Én már egy éve beteg vagyok, volt h nem ettem 3 napig, meg mindentől undorodtam:/58-59 kiló voltam mielőtt elkezdődött a rosszullét!

Akkor neked már az éhségérzeted is visszajött?

2011. aug. 17. 16:15
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!