Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi ez? Ma reggel annyira...

Belőlemcsakegyvan kérdése:

Mi ez? Ma reggel annyira húzta a görcs a hasam hogy össze görnyedtem már szinte. Most megint előjött és hányingerem is van, savam is. Ittam sós vizet de nemtudom használ-e. Mi ez? Epegörcs lehet? Az egész hasam görcsöl. Nagyon fáj.15/L

Figyelt kérdés
2016. jan. 27. 21:26
 1/9 A kérdező kommentje:
Most is szinte mozdulni nemtudok úgy fáj..:(
2016. jan. 27. 21:27
 2/9 anonim ***** válasza:
Hívjátok ki az ügyeltet
2016. jan. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg csak a beleid. Igyál mentateát, vegyél be görcsoldót.
2016. jan. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mondtam anyának de nem nagyon foglalkozik vele. Aztmondta majd elmúlik..csak hát rettentően fáj:/ Várunk vele holnapig. ha nem javul elmegyünk orvoshoz! :/
2016. jan. 27. 21:38
 5/9 A kérdező kommentje:
Azért félek mert általában mindig görcsölök de ennyire nem..ott az epémnél.És a bordáimnál.. nemtudom mitől..:/
2016. jan. 27. 21:41
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Lehet vastagbél rákod van.
2016. jan. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Jézusom:o remélem nem!!! De gyógyítható nem??
2016. jan. 27. 22:01
 8/9 anonim ***** válasza:
Jajj istenem ne higyj az ijesztgetoknek persze lehet epegörcs de akkor valoszinuleg hanynal is rovid idon belul es akkor ugyelet. Ha ilyen problema nincs igyal meg egy nagy pohar citromos vizet vagy szodabikarbonas vizet kicsi kortyokban. Vagy egyiket vagy masikat mindkettot semmikepp se mert egyik savas masik lugos hatastalanitjak egymast. Kicsi kortyokban idd. Es lazits! Fekudj hanyatt es hallgass nyugis zenet lelegezz melyeket es probalj meg nem fesziteni semmilyen izmodat. Ilyen gorcs lehet stressztol is, feszitesz anelkul hogy eszrevenned. Citromos viz nagyon jo, termeszetesen cukor nelkul minel tobbet. El kell hogy muljon ha semmi nem hasznal ugyelet de nem fog kelleni :)
2016. jan. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Meg most olvasom hogy szokott lenni ilyened. Ezesetben erdemes kivizsgalni haziorvos tudni fogja hova kuldjon (talan gasztroenterologia) de valoszinu a stressz is. Akkor meg stresszkezelest meg kell tanulni (nekem pl a futas bejott meg a sthussler-so) de nyugiii nem lesz gond ha meg van azt kivizsgalasnal eszre fogjak venni es sima etrendi valtoztatassal orvosolhato:)
2016. jan. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!