Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mellkas diszkomfort mitől...

Mellkas diszkomfort mitől lehet? Illetve álmomban arra ébredtem hogy nehéz a légzésem és fáj a mellkasom légcső, nyelőcsövi része, miért?

Figyelt kérdés
Egy két hete kezdtem érezni hogy a mellkasom (nyelőcső/légcső mentén) szorít, vagy nyomóam fáj. Buszon pl, tehát lehetett rossz tartástól is akár. Illetve azt gondoltam biztos gyomorsav probléma, mert a gyomorszájamból éreztem a kisugárzó fájdalmat, ha ott megnyomkodtam plusz ittam egy kis vizet, akkor jobb lett. Ezután szedtem gyomorsav lekötőt (acidwell) és jobb lett napok multán. Most olyat tapasztalok hogy ez az érzés előjön, néha hogyha fekszem és telefonozok pl (testtartas tehat egy kicsit feltámasztott hát, préselődne a mellkasom?) illetve éjszaka arra keltem fel, hogy nehezen tudtam levegőt venni és szintén ez a tompa, de folyamatos nyomás érződött itt elől. Megijedtem, felkeltem, de amint felültem jobb lett, járkáltam egy kicsit és el is múlt. Mitől lehetett ez? Lehet hogy alvás közben nagyon összegörnyedek és attól alakul ki ez a préselős, nem éles, hasogató vagy nyilalló, hanem tompább érzéső nyomó/szorító érzés?

2016. jan. 29. 16:15
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!