Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Sűrűn kell vennem mély levegok...

Sűrűn kell vennem mély levegoket, mi okozhatja?

Figyelt kérdés
Egy hónapja van igazabol miota egy megfazasom völt es nagy levegoket veszek de ma delutan óta meg sűrűbben kell. Es nem mindig sikerül.

2015. okt. 8. 19:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
27%
Túlsúly ? Lehet hogy az ! Nem híztál ?
2015. okt. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
42 voltam. most 43,5 de ez nem jelent semmit, meg nem.olyan nagy suly
2015. okt. 8. 19:47
 3/16 anonim ***** válasza:
Negyvenhárom kilósan nem is kell lélegezni, átfúj rajtad a szél. A dolog tüdőgyulladás-, vagy mellhártyagyulladás-gyanús, pláne, ha lázad is van. HA nincs, akkor idültté vált hurut, vagy nagyobb disznóság.
2015. okt. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 EagleHUN ***** válasza:

Van egy rossz hírem valószínű allergiás vagy! Az nem megfázás volt A parlagfű és az üröm leg erősebb pollenszórásának időszaka volt kb 1 hónapja!

És most asztmatikusan reagál a tüdőd is az allergia miatt. A "nem mindig sikerül" alatt gondolom azt érted hogy szorul a torkod. Esetleg köhögnöd is kell!?

De ha logikusan végiggondolod 1 hónapja a kánikulában hogy fáztál volna meg, olyan melegben még az infulenza sem terjed.

Nálam is így kezdődött 2009-ben "augusztusi megfázással" ami nem akart elmúlni, pedig házi praktikákkal próbálkoztam (kamillatea, méz...), aztán már nekem is gyanús lett mikor már 2 hete kínlódtam.

Szemed nem viszket nincs bevérezve?

2015. okt. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 EagleHUN ***** válasza:
Persze ha LÁZAD is van akkor az előbb általam írt verzió kizárt és irány az orvos!
2015. okt. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
22%
1 vok ! Korod ?
2015. okt. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

22 éves lány vagoyk, kb augusztusban volt torokgyulladásom akkor kaptam antibiotikumot, énis furcsáltam, 40fok volt. a hideg uditore fogtam.

azóta van ez hogy nagy levegoket veszek és nem midnig sikerül, és egyre rosszabb, elmegyek dokihoz, de nemtudom mi lehet, ijjeszto, fájni nem fáj sehol, és köhögnöm sem kell. félek hogy valami komoly, vagy torokrák, mert 4 éve a torkom is rossz, elvileg reflux miaatt.

2015. okt. 8. 20:01
 8/16 A kérdező kommentje:
nincs lázam!
2015. okt. 8. 20:01
 9/16 anonim ***** válasza:
Akkor is lehet ilyen tünet, ha : kevés folyadékot iszol, alacsony a vasad (vér), de allergiától kezdve bármi légúti megbetegedés is lehet a háttérben.
2015. okt. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

hát vasam jó, volt vérvételem, bár a vaskapacitásom alacsony kaptam vastabit, szedtem is.

vagy az orrom miatt lenne? 2x mütötték orrsövénnyel, most megint sürün veszek számon levegöt, de lehet szorongástol is....

2015. okt. 8. 20:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!