Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Egy EKG vizsgálat kimutatja,...

Egy EKG vizsgálat kimutatja, ha komolyabb gond van a szívemmel?

Figyelt kérdés

Mik a szívproblémák tünetei?

A jobb oldalam olyan fura mostanság, de nem tudom, minek tudható be, mivel, hogy gyomorsavval is vannak gondjaim, és általában az szokta azt a részt "bizbarálni"

Félek, hogy most a szívem. A vérnyomásom oké, a mérő szerint a szívritmusom is. Viszont most elhagytam egy olyan gyógyszert, aminek kihatása volt a szívritmusomra (antidepi), amikor lekezdtem szedni volt kisebb szívritmuszavarom, de aztán semmi. Most bekavarhat ennek az elhagyása? December elején hagytam el.


2016. jan. 30. 19:36
 1/8 A kérdező kommentje:
Mozgás közben nem fulladok, vagyis jobban nem mint szoktam :D
2016. jan. 30. 19:37
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, kimutatja.
2016. jan. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen ez elhagyási tünet. Tudod csökkenteni citromfű teával, illetve galagonya virágos hajtásvég teával, panangin fortéval, nyugtatóval. Nekem legalábbis ezek segítettek.
2016. jan. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Olyan az időjárás is...és akinek problémája volt a pszichéjével, az jobban is figyeli önmagát. Írtad, hogy elhagytad az antidepi tablettát. Ezt csak úgy önként?

Ja, és igen, az EKG kimutatja a szívproblémát...

2016. jan. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Igen, önként hagytam el. Nyár közepétől fokozatosan, és decemberben tettem le végleg.

Igen sajna, jellemző rám a hipochondria, sajna a sav okozott már cifra tüneteket, de most nem annyira savra jellemző érzés, hanem olyan általános rosszullét, a jobb oldalamon, olyan gyengén fura érzés, nem tudom jobban leírni, illetve, mintha a felkaromba is ezt érezném, és a bal mellkasom, hát inkább szélén. Néha mintha bizseregnének az ujjaim de csak enyhén.

2016. jan. 30. 19:49
 6/8 A kérdező kommentje:
Akkor jövőhéten ellátogatok egy EKG-ra, biztos ami biztos alapon. Ártani nem árt, és akkor legalább tudom majd, hogy ez is valszín a savtól van...
2016. jan. 30. 19:50
 7/8 A kérdező kommentje:
És egy hülye kérdés, ha épp nem vagyok rosszul, mikor megyek az EGK-ra, attól ugyan úgy megmutatja, ha gáz van?
2016. jan. 30. 20:19
 8/8 Salx Narval ***** válasza:
Igen kimutatja, ha talál valamit a doki akkor ultrahangos vizsgálatot is végez, vagy terheléses EKG-t. Savlekötőt azért nem ártana szedned ha problémáid vannak vele.
2016. febr. 1. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!