Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tehetnék az állandó...

Mit tehetnék az állandó fáradtság ellen? Mi okozhatja?

Figyelt kérdés
24 éves nő vagyok. Kb. 1 hónapja tart, hogy iszonyatosan fáradt vagyok, hiába alszom eleget. Dolgozom egyébként, irodai munka, napi 8-9 órát tesz ki. Amúgy próbálok időben lefeküdni, de így hétvégére egyszerűen annyira fáradt vagyok, hogy egész nap csak aludnék. Borzasztó rossz most már. Voltak régebben ilyen időszakok, de aztán elmúltak és nem volt ilyen intenzív. Valamilyen vitaminhiány lehet?
2016. jan. 31. 17:47
 1/2 anonim ***** válasza:

"Amúgy próbálok időben lefeküdni, de így hétvégére egyszerűen annyira fáradt vagyok, hogy egész nap csak aludnék"

Hát akkor tedd azt! Én úgy tapasztaltam, hogy ha elfárad az ember, tök mindegy, milyen hókuszpókuszokat próbál ki, milyen vitaminokat szed, milyen csodamódszerekkel frissíti magát, csak az alvás segít. Ki kell pihenni a fáradtságot, más módszer nincs.

2016. jan. 31. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Menj orvoshoz! Ennek kb 6 millió oka lehet, vitaminhiány, vashiány, kevés napfény, kevés folyadék, nem sportolsz, de lehet, hogy beteg vagy, pl tumorod van.


Háziorvos elküld kivizsgálásokra és kiderül.

2016. jan. 31. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!