Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Normális ez menstruáció alatt?

Normális ez menstruáció alatt?

Figyelt kérdés
27 napra jött meg, ez teljesen oké. Előtte nap szédelegtem, gyenge voltam, koncentráció zavar szerűim voltak. Hétfőn megjött, teljesen jól voltam, leszámítva a hasfájást, de vettem be gyógyszert és elmúlt. Ma pedig gyenge vagyok, nyilván most erősebb a vérzésem mint első nap, és ez valszeg attól van, ezt máskor is tapasztaltam már. Viszont reggel be görcsölt a hasam, de nem úgy mint amikor menstruációs görcs van, hanem mint akit alhasba rúgtak és görnyedtem össze, elment mosdóba és a belső fájdalom körbejárta a felső testem, hol a hasába feljebb, oldalt, lent, illetve szúró és tompa nyomó fajdalmom keletkezett a mellkasomban, ami rettenetes érzés volt. Aztán lassan elmúlt, de suliban ma megint előjött csak icipicit gyengébben. Vettem be fájdalom csillapítót meg vitaminokat amiket pótolnom kell. Lehet hogy ez a menstruációtól van?

2016. febr. 9. 11:42
 1/2 A kérdező kommentje:

elmentem a mosdóba*

hasamba*

2016. febr. 9. 11:44
 2/2 anonim válasza:
Szerintem mindenképp orvossal kéne beszélned.Lehet,hogy a menstruációtól teljesen függetlenül jött elő
2016. febr. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!