Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi tévő legyek, hogy meg...

Mi tévő legyek, hogy meg tudjak szabadulni egy kicsit a számítógéptől?

Figyelt kérdés
Már a sok gépezés a tanulás rovására megy, pedig jó tanuló vagyok. Ha suliból hazajövök, első a gép, mert nem bírom ki nélküle. Mikor meg tanuláshoz kellene fogni, már fáradt vagyok a gépezéstől. Apum már "gépmoly"-nak és "gépember"-nek hív. Mitévő legyek, hogy a netet rövidebbre fogjam?
2008. szept. 18. 21:44
 1/3 anonim válasza:
100%
szerintem próbálj ki valamilyen sportot. az legalább 1 pár órára elveszi a figyelmedet a gépről. Vagy szervez a haverokkal programot,menjetek el sétálni valahova vagy bármi:)
2008. szept. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Apukád jóarc, jót nevettem a kifejezésein :)

Ne kapcsold be a gépet legalább 1 óráig, amikor hazaérsz. Ezalatt tanulj, ilyesmi. Aztán szervezz programot délutánra a barátaiddal. Mire hazaérsz, már este lesz, úgyhogy már nem is lesz sok időd arra, hogy netezz.

Amúgy tudom, hogy nem könnyű, időnként engem is beszippant a net.

2008. szept. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Áh, ismerem a problémát, az nem megoldás, hogyha hazamegy, akkor nem kapcsolja be 1 óráig a gépet hanem helyette tanul: nem fog menni, mert folyamatosan a gépre fog gondolni. Az én módszerem, hogy suliból ahogy hazaesek még a cipőt le se rúgtam a lábamról de már nyomom be a gépet, 1 órát pötyögök, utána kikapcsolom, csinálom a dolgaimat tanulás főzés ilyenek, aztán este ha mindennel végeztem, addig gépezek amíg fennt vagyok, utána fekvés. Ez jó módszer próbáld ki! (Engem a barátaim monitorfejünek, kockafejünek, cyberladynek gúnyolnak :))
2008. szept. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!